top of page

OFERTA

OUTSORUCING

Idealne rozwiązanie dla Klientów, którzy nie inwestują we własne działy konstruktorskie. Nasi doświadczeni konstruktorzy to gwarancja wykonania kompleksowego projektu zgodnego z obowiązującymi normami.

PROJEKTY

Projektujemy całe maszyny,  stanowiska, przenośniki, linie produkcyjne lub ich poszczególne elementy. Oferujemy również projekty konstrukcji spawanych metodą MIG i TIG.

PRODUKCJA

To co zaprojektujemy, później możemy zbudować. Złożenie zaprojektowane produktu może odbywać się na terenie naszego zakładu lub w miejscu wskazanym przez Klienta. Zapraszamy do działu „NASZE REALIZACJE” gdzie znajdziecie Państwo zrealizowane przez nas zamówienia.

AUDYT

Innowacyjna usługa polegająca na audycie procesów zachodzących w czasie produkcji. Jeśli mają Państwo problem z procesami produkcyjnymi, występują błędy lub częste usterki mimo regularnej konserwacji to warto zainteresować się usługą audytorską. Często nawet niepozorny fragment procesu może decydować o całej produkcji oraz o jakości wytwarzanych produktów. 

Services
About

O NAS

JCP TECHNIC to firma, która oferuje projekt i budowę  maszyn, linii produkcyjnych lub innych elementów wspomagających. Jesteśmy doświadczoną i ambitną firmą gwarantującą pełne zaangażowanie przy realizacji projektów naszych Klientów.

Obsługujemy zarówno hale produkcyjne zagranicznych korporacji jak i mniejsze przedsiębiorstwa. Posiadamy, i nieustannie rozwijamy, własny zakład montażowy tworząc park maszynowy.

Przyjmujemy zamówienia z całej Polski.

NASZE REALIZACJE

DSC_0022.jpg

PIŁA DO PROFILI

Piła do profili służy do odcinania odpowiednich kawałków uszczelki do przeprowadzania ich kontroli jakości.

6.jpg

TUNEL CHŁODZĄCY

Tunel chłodzący służy do chłodzenia form w celu przyśpieszenia cyklu produkcyjnego. Został przystosowany do pracy w środku hali. Składa się on z dwóch podzespołów - Tunelu oraz Zbiornika

Kontakt

TELEFON

+48 792 383 469

EMAIL US
ADRES KORESPONDENCYJNY

JCP TECHNIC Jakub Odziemek

Ul. 3 maja 38

36-060 Głogów Małopolski

NIP: 6572739264

FOLLOW US ON
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon
FOMULARZ KONTAKTOWY

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

Contact
Ralizacje
bottom of page